سیستم‌های برق اضطراری

ارسال شده | موضوع: معرفی سیستم‌ها

سیستم‌های برق اضطراری

منابع تغذیه بدون وقفه (Uninterruptible Power Supply)(UPS) که عموماً در اندازه‌های بزرگتر برق اضطراری(Emergency Power Supply) خوانده می‌شوند، نام دستگاه‌های الکتریکی است که انرژی برق را برای استفاده دستگاه‌های مختلف الکترونیکی و الکتریکی در زمان قطع یا افت ولتاژ برق ارائه می‌دهند. تفاوت عمده UPS با EPS در این است که دستگاه‌های برق اضطراری(EPS) عموماً خود تولید کننده نیروی الکتریکی توسط ژنراتور، سلول خورشیدی، سلول سوختی و… هستند در حالی که منابع تغذیه بدون وقفه(UPS)ها عمدتاً انرژی الکتریکی را هنگام برقراری نرمال جریان برق در باتری خود ذخیره و در زمان قطع یا افت ولتاژ الکتریکی از آن استفاده می‌کنند.
UPSها معمولاً به منظور حفاظت از دستگاه‌هایی که در برابر قطع یا افت ولتاژ برق آسیب پذیر هستند و همچنین در مواردی که قطع جریان الکتریکی مستقیم یا غیر مستقیم باعث به وجود آمدن خسارت می‌شوند استفاده می‌شوند.
از مهم‌ترین دستگاه‌هایی که از سیستم UPS برای تامین دائمی جریان الکتریکی‌شان استفاده می‌شود می‌توان به رایانه‌ها، انواع سیستم‌های ایمنی و حفاظتی مانند دوربین‌های مدار بسته و … اشاره کرد.

نحوه کارکرد UPS در مدار

نحوه کارکرد UPS در مدار

خوشبختانه در حال حاضر شرکت بینا حفاظ شهر راز مفتخر است تا اجرای سیستم برق اضطراری و UPS ساختمان‌های مسکونی، اداری و خدماتی شما را در ایران با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین نرخ اجرا کند؛ برای اطلاع از نرخ خدمات مربوط به برق اضطراری و UPS در کشور می‌توانید به صفحه مربوط به نرخ خدمات برق اضطراری در [اینجا] مراجعه نمایید.

 

شرکت بینا حفاظ

طراح و مجری سیستم‌های برق اضطراری و سیستم‌های حفاظتی امنیتی رفاهی در شهرهای تهران، شیراز، مشهد، اصفهان و سایر نقاط ایران

 

تماس با ما:

شرکت فنی مهندسی بینا حفاظ – ثبت: ۳۹۹۳۵

نشانی دفتر مرکزی:

شیراز / خیابان توحید(داریوش سابق) / پاساژ وحدت / طبقه دوم / پلاک ۹

تماس با مسئولین فنی:

تهران:    ۰۹۲۰۷۲۰۲۷۲۶| شیراز: ۰۹۱۷۸۰۲۰۶۱۱

 

 

error: