درب بازکن‌های تصویری

ارسال شده | موضوع: معرفی سیستم‌ها

درب بازکن‌های تصویری

درب بازکن تصویری یا آیفون تصویری یک سیستم مستقل مخابراتی است که به منظور برقراری تماس دیداری و شنیداری بین ورودی و داخل یک ساختمان مسکونی، اداری و… استفاده می‌شود. بزرگترین ویژگی یک آیفون تصویری ایجاد امکان شناسایی فرد مراجعه کننده به ساختمان به وسیله افراد مستقر در داخل ساختمان، امکان برقرای تماس و مکالمه بین افراد داخل و خارج ساختمان و همچنین باز کردن درب ورودی می‌باشد.    

یک نمونه پانل خارجی

نمونه پانل بیرونی

یک نمونه پانل کدینگ خارجی

نمونه پانل کدینگ

تجهیزات: یک سیستم آیفون تصویری به طور همزمان شامل المان‌های ورودی و خروجی می‌باشد: یک پانل خارجی دربیرون ساختمان، یک رله الکترونیکی، یک مانیتور در داخل ساختمان و گاهی یک منبع تغذیه. • پانل خارجی یا street panel در بیرون ساختمان و در کنار درب ورودی نصب می‌شود و خود شامل المان‌های مختلفی است که قابلیت استفاده در شرایط مختلف جوی را دارند: یک یا چند کلید برای برقراری تماس(عموماً برای هر واحد یک کلید-در ساختمان‌های با تعداد واحد زیاد از پانل‌های کدینگ استفاده می‌شود) ، یک میکرو کمرا(دوربین) عموماً با قابلیت تصویربرداری در شب که وظیفه انتقال تصویر شخص مراجعه کننده را بر عهده دارد، یک میکروفُن برای  برداشت صدای مراجعه کننده و یک بلندگو(speaker) برای بازسازی صدای فرد داخل ساختمان.

یک نمونه مانیتور داخلی

یک نمونه مانیتور داخلی

• مانیتور داخلی به ساکنین ساختمان اجازه می‌دهد که شخص تماس گیرنده در خارج از ساختمان را مشاهده کنند، با او صحبت کنند یا درب ورودی را برای او باز کنند. مانیتور داخلی خود شامل یک صفحه نمایش که تصویر فرد مراجعه کننده را نشان می‌دهد، یک میکروفُن و گوشی برای انتقال مکالمه و یک کلید برای باز کردن درب ورودی ساختمان می‌باشد. • رله الکترونیکی المانی است که روی درب و یا داخل یک کلید الکترونیکی نصب می‌شود و با دستور گرفتن از داخل ساختمان و در نتیجه کشیدن ضامن قفل درب ورودی، مسیر را برای ورود شخص یا اشخاص مراجعه کننده باز می‌کند.   خوشبختانه در حال حاضر شرکت بینا حفاظ شهر راز مفتخر است تا اجرای سیستم درب باز کن تصویری ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری و خدماتی شما را در شهرهای تهران، شیراز، مشهد، اصفهان و سایر نقاط ایران با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین نرخ اجرا کند؛ برای اطلاع از نرخ خدمات مربوط به آیفون‌های تصویری در شهرهای تهران، شیراز، مشهد، اصفهان و سایر نقاط ایران می‌توانید به صفحه مربوط به نرخ خدمات درب باز کن تصویری در [اینجا] مراجعه نمایید.  

 

تماس با ما:

شرکت فنی مهندسی بینا حفاظ – ثبت: ۳۹۹۳۵

نشانی دفتر مرکزی:

شیراز / خیابان توحید(داریوش سابق) / پاساژ وحدت / طبقه دوم / پلاک ۹

تماس با مسئولین فنی:

تهران:    ۰۹۲۰۷۲۰۲۷۲۶| شیراز: ۰۹۱۷۸۰۲۰۶۱۱

 

 

error: