درب‌های برقی

ارسال شده | موضوع: معرفی سیستم‌ها

درب‌های برقی

به صورت کلی یک درب برقی، کنترلی و یا اتوماتیک به درب‌هایی گفته می‌شود که توسط نیروی برق و بدون دخالت مستقیم انسان و عموماً توسط یک دستگاه کنترل از راه دور(ریموت کنترل) و یا یک کلید برقی باز و بسته می‌شود. اپراتورهای(عمل‌گر) درب‌های اتوماتیک بسته به نوع درب به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند: • درب‌های اتوماتیک ریلی: همانطور که از اسم این نوع درب‌ها به خوبی مشخص است برای باز و بسته کردن درب‌های ریلی(درب‌های تک لنگه‌ای که به صورت کشویی باز و بسته می‌شوند) مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یک نمونه درب اتوماتیک ریلی(کشویی)

یک نمونه درب اتوماتیک ریلی(کشویی)

• اپراتور درب‌های اتوماتیک لولایی: این اپراتور برای باز و بسته کردن درب‌های لولایی تک لنگه و دولنگه مورد استفاده قرار می‌گیرد و خود دارای انواع مختلف هیدرولیکی، پنوماتیکی و الکترومکانیکی می‌باشد که البته می‌توان گفت نسل اپراتورهای پنوماتیکی به دلیل معایب زیاد رو به انقراض است.  

یک نمونه درب اتوماتیک لولایی

یک نمونه درب اتوماتیک لولایی

• درب‌های اتوماتیک کرکره‌ای: نوعی از درب‌ها هستند که به صورت کرکره‌ای باز و بسته می‌شوند، اینگونه درب‌ها پیش از این بیشتر در کشورهای غربی مورد استفاده قرار می‌گرفت اما هم‌اکنون استفاده از آن‌ها در ایران برای واحدهای تجاری، مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و پارکینگ‌ها به شدت رو به افزایش است.

یک نمونه درب اتوماتیک کرکره‌ای

یک نمونه درب اتوماتیک کرکره‌ای

• درب‌های اتوماتیک گاراژی: این‌گونه درب‌ها شبیه به درب‌های کرکره‌ای هستند اما با این تفاوت که در درب‌های کرکره‌ای، درب به صورت پیچشی(roll) جمع می‌شود اما در درب‌های گاراژی درب به موازات سقف پارکینگ قرار می‌گیرند؛ لازم به ذکر است استفاده از این‌گونه درب‌ها در کشور ایران بسیار نادر است.

یک نمونه درب اتوماتیک گاراژی

یک نمونه درب اتوماتیک گاراژی

• درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای: این نوع درب‌ها خود به انواع مختلف اسلاید، تلسکوپی و شیشه‌ای گرد تقسیم می‌شوند و در موارد بسیاری از جمله ورودی فروشگاه‌ها، واحدهای اداری، واحدهای تجاری، هتل‌ها، ترمینال‌ها، بانک‌ها و به صورت کلی نقاطی که تردد زیاد وجود دارد استفاده می‌شوند.  

یک نومنه درب اتوماتیک شیشه‌ای اسلاید

یک نمونه درب اتوماتیک شیشه‌ای اسلاید

خوشبختانه در حال حاضر شرکت بینا حفاظ شهر راز مفتخر است تا اجرای درب‌های برقی و اتوماتیک ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری و خدماتی شما را در شهرهای تهران، شیراز، مشهد، اصفهان و سایر نقاط ایران با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین نرخ اجرا کند؛ برای اطلاع از نرخ خدمات مربوط به درب‌های اتوماتیک و برقی در شهرهای تهران، شیراز، مشهد، اصفهان و سایر نقاط ایران می‌توانید به صفحه مربوط به نرخ خدمات درب اتوماتیک در [اینجا] مراجعه نمایید.

 

تماس با ما:

شرکت بینا حفاظ

شرکت فنی مهندسی بینا حفاظ – ثبت: ۳۹۹۳۵

نشانی دفتر مرکزی:

شیراز / خیابان توحید(داریوش سابق) / پاساژ وحدت / طبقه دوم / پلاک ۹

تماس با مسئولین فنی:

تهران:    ۰۹۲۰۷۲۰۲۷۲۶| شیراز: ۰۹۱۷۸۰۲۰۶۱۱

 

 

error: